Naši trenéři

Hynek Grünwald

Motto: “Nikdy se nevzdávej!”


21 let, z Blanska. Hráč Komety Brno, díky profesi zaměření na všechny typy cvičení, vedoucí ke zlepšení stability, kondice i fyzické stránky. Odmalička se věnuje sportu, od tří let hraje hokej a od pěti let tenis, nyní převážně rekreačně. Hokej je pro něj sport číslo jedna, od svých 14 let prošel všemi kategoriemi Komety Brno, hrál a trénoval pod výbornými trenéry a tyhle zkušenosti chce předávat dál.

Hynek v TRX póze
Hynek s medicimbalem Hynek v kliku na medicimbalu Hynek na běžícím pásu

Denisa Provazníková

Motto: “Když už, tak pořádně!”


21 let, z Brna. Od malička se věnovala baletu, aquabellám, aerobicu, několik let estetické gymnastice a nakonec propadla street dancu. Ale protože jí tyto aktivity nikdy nestačily, začala ve 13ti letech chodit do posilovny, kde se mohla vybít. Postupem času si oblíbila i kruhové tréninky a cvičení s vlastní váhou, až se dostala ke crossfitu, kterému se momentálně věnuje na závodní úrovni.

Denisa v póze
Denisa v kliku na kettlebellech Denisa s kettlebellem Denisa v protažení

Barbora Pitříková

Motto: “Každý den je novou šancí něco změnit.”


25 let, Kanice. Fyzioterapeut a ergoterapeut rehabilitačního oddělení Nemocnice Blansko. Věnuje se pacientům s neurologickými diagnózami a úrazům horní končetiny. Sport v jakékoli podobě neodmyslitelně patří k jejímu životu. Nejraději se věnuje venkovním aktivitám jako je vysokohorská turistika, lezení a v poslední době isilniční cyklistice. Aby svůj pohybový repertoár rozšířila, začala na gymnáziu s pilates a power yogou, od té doby jí není cizí ani tělocvična.

Barbora v póze
Barbora v dřepu Barbora v protažení Barbora v póze

Marianna Kušová

Motto: “Pokud chceš něco, co jsi nikdy neměl, musíš udělat věci, které jsi nikdy neudělal!”


29 let, Bytča (SR). Vystudovala trenérství na FTVŠ v Bratislavě. Sport je součástí jejího života od malička a stále se s pokorou učí, jak se zlepšovat. Životní vášní je pro ni házená. Má zkušenosti i se slovenskou reprezentací a Interligou. Nyní aktivně hraje 1. ligu v ČR. Působila jako osobní trenérka fitness, má zkušenosti s tréninky od nejmenších až po seniory. Nejlépe se cítí mezi lidmi, kteří na sobě chtějí pracovat a být lepšími v jakékoli oblasti svého života.

Marianna v póze
Marianna v planku Marianna v protažení Marianna v protažení

Lucie Klozová

Motto: “To, že něco nejde, neznamená, že to nepůjde”


25 let, Šebrov. Absolventka LF MU 2017, Pohyb je pro mě neodmyslitelnou součástí každého dne. Miluji běh v přírodě, cyklistiku, vysokohorskou turistiku, plavání a od roku 2014 se věnuji sálovým lekcím. Mám radost s každé společně odcvičené lekce a výsledky, které vidím na sobě i lidech, co cvičí se mnou mě velmi naplňují.

Lucie v póze

Veronika Doležalová

Motto: “Odpověď najdeš uvnitř sebe.”


S jógou jsem se poprvé setkala již ve velmi raném věku. V 18 letech jsem absolvovala kurz hatha jógy v Thajsku. V té době jsem si uvědomila, že si nechci nechat jen pro sebe to, co pro mě jóga znamená a rozhodla se svoji vášeň pro jógu sdílet s ostatními lidmi. Přeji si, aby každý měl možnost využít mocné nástroje, které jóga poskytuje. Dnes na jógu pohlížím jako na vysoce propracovanou filozofii, jejímž cílem je dovést člověka k hlubšímu sebepoznání. Má praxe nekončí závěrečnou relaxací, jóga je pro mě životní cestou.

Eva Juříčková

Motto: “Co děláš s radostí, to tě neunaví”


21 let, z Blanska. Odmalička je sport neoddělitelnou součástí jejího života, ráda jezdí na kole, plave a lyžuje. Od 16 let předcvičuje BOSU, ve kterém se snaží o správné držení za pomocí zpevnění středu těla a zlepšení balance. Snaží se všechny okolo inspirovat k lepším výkonům. Nejdůležitější pro ni je, aby z jejích lekcí každý odcházel s úsměvem na tváři.

Hlavní menu
Volat na číslo: +420 720 987 564